facebook
×
SARBINOWO.COM – Internetowy Informator
Dodaj obiekt
do naszej bazy
promyczek

Pogoda

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  Sarbinowo Smażalnie Ryb

  Wyniki wyszukiwania

  Smażalnia Ryb ITAKA

  +48 791 050 845
  Smażalnia Ryb ITAKA

  Smażalnia Ryb Itaka zlokalizowana jest w samym centrum Sarbinowa, przy ulicy Nadmorskiej 72 od strony promenady nadmorskiej. Lokal oferuje szeroki wybór świeżych ryb smażonych i grillowanych dostarczanych przez lokalnych rybaków z przystani z Chłopów oraz Unieścia.

  Smażalnia Ryb JASKROŃ

  Smażalnia Ryb Jaskroń serwuje szeroki wachlarz ryb smażonych, tj. dorsz, flądra, halibut, miruna, sandacz, morszczuk lub grillowanych - łosoś, ponadto oferuje dania kuchni polskiej. Lokal czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 9:00 do 21:00.

  Smażalnia Ryb OAZA

  Lokal usytuowany przy promenadzie nadmorskiej, z widokiem na morze. Oferuje świeże ryby smażone oraz inne dania kuchni polskiej.

  Smażalnia Ryb REKINEK

  Smażalnia Ryb "REKINEK" serwuje świeże ryby smażone, tj. dorsz, miruna, sola, flądra, halibut czy sandacz oraz ryby wędzone - węgorz, makrela, dorsz, trewal, łosoś, śledź. Smażalnia czynna jest w godzinach od 10:00 do 20:00 Lokal usytuowany jest vis a vis obiektu ADA Rodzinne Pola Namiotowe.

  Smażalnia Ryb RYBKA

  Smażalnia ryb RYBKA w Sarbinowie oferuje świeże ryby smażone i wędzone w zestawach obiadowych z surówką. Lokal czynny jest codziennie w godzinach od 10:00 do 18:00.

  Smażalnia Ryb TUŃCZYK

  +48 790 775 400
  Smażalnia Ryb TUŃCZYK

  Smażalnia Ryb TUŃCZYK to lokal cieszący się ponad 30-letnią tradycją. Lokal oferuje ryby smażone, dania rybne, dania dla dzieci, dania kuchni polskiej.

  Wedzarnia Ryb JAMAJKA

  +48 725 314 106
  Wedzarnia Ryb JAMAJKA

  Wędzarnia Ryb Jamajka oferuje szeroki wybór świeżych ryb wędzonych oraz dań obiadowych i zup kuchni polskiej.