facebook
×
SARBINOWO.COM – Internetowy Informator

Sarbinowo Aktualności

Aktualności

  • Wielkanoc w Ośrodku Rekreacyjnym Aga w Gąskach w formie 5 - dniowego pobytu (4 noclegi, śniadanie, obiad, kolacja) z wyżywieniem (menu wielkanocne). Codzienne 3 - godzinne wejście na basen w Aquaparku w Ustroniu Morskim (dojazd własny) w cenie pobytu. Dla dzieci w ofercie  codzienne animacje, gry i zabawy, sala z grami video na konsolę PlayStation. Dodatkowo: wstęp do sauny, monitorowany prywatny parking, darmowy internet,...więcej»

  •   Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie wystartuje 10 lutego 2022r. i potrwa 4 dni gromadząc entuzjastów zimnej kąpieli. Bedzie to wyjątkowy zlot bo obejmie aż dwie Wielkie Kąpiele.W planie imprezy pojawią się stałe punkty, tj. Pałac Ślubów, Turniej Mrozoodpornych oraz Morsowej Stefy Chillout (balie i sauny przy plaży). W związku z obostrzeniami covidowymi pod znakiem zapytania pozostaje gwóźdź eventu, czyli Wielki Bal Morsów, który...więcej»

  • Hotel NAT ( kiedyś JAWOR) zaprasza na ferie zimowe do Sarbinowa. Obiekt oferuje trzy różne pakiety do wyboru wraz z wyżywieniem. Ponadto dla diabetyków i osób borykających się z bólem kręgosłupa NAT prezentuje szeroką gamę zabiegów terapeutycznych. W obiekcie można zrealizować BON TURYSTYCZNY. więcej»

  • Ośrodek Rekreacyjny AGA w Gąskach zaprasza na ferie Zimowe 2022 Nad Morzem. Pakiet obejmuje 7-dniowy pobyt nad morzem z wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja); codzienne 3-godzinne wejście na basen w Aquaparku w Ustroniu Morskim (dojazd własny).; jeden wieczorek taneczny lub ognisko dla dzieci i dorosłych przy muzyce na żywo; dodatkowe atrakcje dla dzieci. Przy wyborze noclegu w pokoju rodzinnym, pokoju Lux, pokoju dwuosobowym pobyt dziecka...więcej»